1/6

  • 2-5 students per class (1 hour)

  • $380 per lesson

  • For K.1 – P.3

  • Online / face-to-face

  • Understand phonics in 3 months

  • 2-5 students per class (1 hour)

  • $380 per lesson

  • For K.3 – P.6

  • Online / face-to-face

  • Understand grammatical features and apply in writing

  • 2-5 students per class (1 hour)

  • $380 per lesson

  • For K.2 – S.1

  • Online / face-to-face

  • Focus on discussion and writing

  • 2-5 students per class (1 hour)

  • $380 per lesson

  • For K.3 – P.6

  • Online / face-to-face

  • develops reading, writing and presentation skills

What's new

© 2017 by Wiseland Elite Learning Centre